Özel Alfa Kalp Tıp Merkezi

Özel Alfagöz Tıp Merkezi’ nin kurucusu olan Opr. Dr. Abdullah Karaca tarafından kurulan Özel Alfa Kalp Tıp Merkezi, Nisan 2014’ de hizmet vermeye başlamıştır. İkinci Basamak Özel Sağlık Kuruluşu olarak hizmetini sürdüren tıp merkezimizde deneyimli uzman hekim ve hemşireler görev yapmaktadır.

Merkezimizde Elektrokardiyogram (EKG), Transtorasik ekokardiyografi (EKO), Kardiyovasküler stress test (EFOR TESTİ), Ambulatör kan basıncı ölçümü(24 SAATLİK TANSİYON HOLTER) ve 24 saat EKG kaydı (RİTİM HOLTER) tetkikleri yapılmaktadır. Dış merkez hizmet alımlarımız sayesinde bu işlemler dışında da tetkiklerin uygulanmasını sağlamaktayız.

Misyonumuz

Misyonunu sağlık hizmetlerini başarı ile uygulayan, halkımızın sağlığına en üst seviyede katkı sunan saygın sağlık kuruluşları arasında yer almak olarak belirleyen merkezimiz Özel Alfa Kalp Tıp Merkezi; tüm bu hizmetlerini sunarken hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak için gerekli eğitimlerin verilmesini de sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Sağlık alanında güvenilir, kaliteli, güler yüzlü hizmet anlayışını amaçlamış saygın kuruluşlar arasında yer alarak Alfa Ailesi olarak daha büyük bir kesime hizmet edeceğiz.

Doktorlarımız

 

Uz.Dr.Mehmet Fatih TOPTANCIKardiyoloji Uzmanı